پروژه های طراحی(ویلا )

Design projects (Villa)

Villa

ALL

پروژه بهارک

Baharac project

این پروژه در سایتی به مساحت 2750 متر مربع واقع در منطقه کردان می‌باشد. شهرکی ویلای با 5 قطعه از 400 تا 550 متر مربع در 3 تیپ مختلف طراحی شد. هرقطعه تعداد 3 پارکنیگ خصوصی ، یک استخر فضای باز ، آلاچیق را در خود جای داده. در طراحی این شهرک از سبک مدرن پیروی شده و فضاها به گونه ای طراحی شده تا احساس آرامش و راحتی در افراد ایجاد کند. در طراحی ویلاها همه‌ عناصر را به‌صورتی کاربردی استفاده می‌کنیم و هیچ عنصری بلااستفاده باقی نمی‌گذاریم. در این شهرک طراحی سازه با آخرین تکنولوژی‌های روز همگام می‌باشد تا احساس امنیت ایجاد و رضایت مشتری را به دست آوریم.

پروژه دکتر ساعی

Dr. Sai project

این پروژه در سایتی به مساحت 2500 متر مربع واقع در منطقه گشت‌رودخان با زیر بنای 140 متر مربع طراحی شد. این ویلا با توجه به خواسته کارفرما در استفاده چوب یه عنوان متریال اصلی به سبک کلبه سوئیسی طراحی شد. مراحل طراحی ویلای سوئیسی بسیار مهم هستند، زیرا هر گونه اشتباه در این مراحل می‌تواند باعث مشکلاتی مانند از بین رفتن زمان و پول شود. یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد طراحی این ویلا، پنجره‌های بزرگ و بازگشتی است که به نگه داری گرما و نور طبیعی در داخل منزل کمک می‌کنند. این پنجره‌ها  با چوب با کیفیت بالا ساخته می‌شوند.

پروژه رستوران آقای اصغری

Mr. Asghari's restaurant project

این پروژه در سایتی به مساحت 1000 مترمربع با زیر بنای 140 متربعی در شهر لنگرود طراحی شد. این رستوران به صورت  vip  توریستی با سبک مدرن به صورت لاکچری طراحی گردید. فضاهای باز این رستوران با جانمایی دقیق در بهترین نقطه سایت برای داشتن ویوی عالی  طراحی شده. ظرفیت پذیرایی از 40 مهمان در سالن مسقف همکف فراهم میباشد و در فضای بام سبز ظرفیت پذیرایی از 20 مهمان فراهم می باشد.

پروژه کامرانیه

Kamraniye project

این پروژه در سایتی به مساحت 7350 متر مربع واقع در منطقه کردان می‌باشد. شهرکی ویلای با 13 قطعه از 375 تا 550 متر مربع در 7 تیپ مختلف طراحی شد. هرقطعه تعداد 4 پارکنیگ خصوصی ، یک استخر فضای باز ، آتشگاه و آلاچیق در کنار فضای سبزی آرامش بخش و زیبا طراحی شده است. تمامی ویلاها  یک طبقه و به سبک مدرن طراحی شده اند. در طراحی پلان‌ها کیفیت فضایی در اولویت تیم طراحی بوده و باعث خلق فضاهایی دلپذیر و آرامش بخش شده.

پروژه ویلا آقای اصغری

Mr. Asghari's villa project

این پروژه در زمینی به مساحت 1500  مترمربع با زیر بنایی 170 متر مربعی در دو طبقه و سوئیتی مستقل در طبقه دوم در شهر لنگرود طراحی شد. پلان این ویلا خاص و مدرن طراحی  شده و فضاها به شکلی ساده ولی دقیق و کاربردی در هم تنیده شده اند تاحجم مدرن و زیبا با هندسه ای پایدار خروجی کار باشد. سعی کردیم محوطه این ویلا بدون کمترین تغییر حالت طبیعی و زیبای خود را حفظ کند . یک استخر فضای باز همراه باربیکیو و آلاچیق مدرن ، لاکچری و هماهنگ با طرح کلی طراحی شده.

پروژه یاس 1

Yas 1 project

این پروژه در زمینی به 7450 متر مربع در ملکشهر استان البرز در 13 قطعه با مساحتهای 400 ،600 و 800 متر مربعی در 3 تیپ طراحی و اجرا شده و در حال حاضر در بهره برداری می‌باشد. زیربنای واحدها 80 ، 100 و 150 مترمربع هستند. تمامی قطعه ها از 4 پارکینگ خصوصی ، یک استخر فضای باز و فضای سبزی زیبا در محوطه ویلا  برخوردارند. متریالهای به کار رفته در این شهرک اختصاصی برای این پروژه طراحی و اجرا شده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد به نحوی این پروژه را در منطقه خاص و منحصر به فرد کرده است.

 

پروژه یاس 2

Yas 2 project

این پروژه در زمینی به 7250 متر مربع در ملکشهر استان البرز در 16 قطعه با مساحت 450  متر مربعی در 8 تیپ طراحی و در حال اجرا می‌باشد. زیربنای واحدها 85 مترمربع و در یک طبقه هستند. تمامی قطعه ها از 4 پارکینگ خصوصی ، یک استخر فضای باز ، آلاچیق  و فضای سبزی زیبا در محوطه ویلا  برخوردارند. یک سوئیت نگهبانی در انتهای کوچه شهرک طراحی شده و فضای کوچه داخل شهرک ترکیبی از فضای سبز و مسیر دسترسی ویلاها با متریال اختصاصی و طراحی انحصاری برند یاس شرکت فیامین را داراست.

Call Now Button